Dlaczego ZMIEŃ KLIMAT

NASZA USŁUGA JEST SKROJONA DLA FIRM, KTÓRE ŚCIĄGAJĄ DO PRACY DO TRÓJMIASTA WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTÓW Z INNYCH MIAST POLSKI I Z INNYCH KRAJÓW.

Relokacja to często decyzja, którą podejmuje cała rodzina. Decyzja zmieniająca życie partnera/partnerki i dzieci. Rozwianie obaw związanych ze zmianą, odpowiedź na pytania nurtujące członków rodziny nie mieści się w formule standardowych rozmów między pracodawcą, a pracownikiem, a może mieć znaczący wpływ na podjętą decyzję.

TRÓJMIASTO to atrakcyjne miejsce, 
DO PRACY I ŻYCIA Z WIELU POWODÓW

  • jakość życia
  • dobre szkoły i przedszkola
  • szeroka oferta kulturalna
  • bliskość morza, lasu, malowniczych Kaszub
  • dobre skomunikowanie z Warszawą, Polską, wieloma europejskimi lotniskami

Powód przeważający z naszego punktu widzenia to: WYJĄTKOWA JAKOŚĆ POWIETRZA.

Czym oddychamy?

33 z 50 najbardziej zanieczyszczonych miast w UE leży w Polsce (WHO).

Nawet 50 tys. osób umiera w Polsce rocznie z powodu smogu (Komisja Europejska).

Dozwolone prawem stężenia pyłów zawieszonych przekraczane są na 90 proc. powierzchni Polski (GIŚ).

Grupy szczególnego ryzyka to: noworodki, dzieci, kobiety w ciąży, osoby starsze, pacjenci ze schorzeniami układu oddechowego i krążenia.

Polska jest głównym emitentem dioksyn w Unii Europejskiej.

W 2018 dopuszczalny roczny limit dni ze smogiem w Warszawie przekroczony został już w lutym.

Trójmiasto ma unikalny klimat i  bardzo  czyste powietrze

Polski Alarm Smogowy przeanalizował dane z roku 2016 zebrane przez stacje pomiarowe Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Przygotował zestawienie najbardziej zanieczyszczonych miast w Polsce uwzględniając pomiary pyłu PM10, czyli o wielkości do 10 mikrometrów oraz rakotwórczego benzo(a)pirenu

Miasta o najniższym średniorocznym stężeniu pyłu PM10
1 Gdynia 15.4 ug/m3
2 Sopot 16.7 ug/m3
3 Szklarska Poręba 18.3 µg/m3
... 9 Gdańsk 20.7 µg/m3

Przez cały 2016 rok, dni, w których odnotowano przekroczenie dopuszczalnych norm pyłów w powietrzu, było w Sopocie zaledwie trzy. Dla porównania, w Krakowie było ich aż 165.

Miasta z najniższą liczbą dni ze stężeniem PM10 powyżej 50 µg/m3 (norma WHO)
1 Białystok 2 dni
2 Sopot, Suwałki 3 dni
3 Gdynia 5 dni
4 Słupsk 6 dni
5 Gdańsk 9 dni

Dlaczego my

Jesteśmy wiarygodni i możemy otwarcie rozmawiać o relokacji zarówno z kandydatami, jak i z ich rodziną

Każde z nas przeprowadzało się w życiu kilkanaście razy. Korzystaliśmy z wysokiej klasy usług relokacyjnych, mieszkaliśmy w USA, Australii, Francji, Warszawie, Bielsku Białej.

Jesteśmy profesjonalni i przyzwyczajeni do funkcjonowania w środowiskach biznesowych i międzynarodowych.

Mamy wieloletnie doświadczenie zawodowe pracy w międzynarodowej firmie konsultingowej McKinsey, rozumiemy wysoki poziom usług.

Jesteśmy entuzjastami życia w Trójmieście

Na własnej skórze przekonaliśmy się co to znaczy przeprowadzenie rodziny do Trójmiasta, znalezienie mieszkania, przedszkola, niani, pediatry, sklepu z butami dla dzieci, blacharza, weterynarza, czy dobrej cukierni.

Zajmujemy się zawodowo jakością powietrza i dobrze znamy konsekwencje zdrowotne smogu.

Prowadzimy stronę www.oddechtozycie.pl, zajmujemy się od trzech lat kwestią smogu i z własnego doświadczenia wiemy, że najlepszy radykalny sposób ochrony przed jego skutkiem to zmienić klimat.

Usługa

Stworzyliśmy pakiet usług relokacyjnych. Chcemy wspierać Trójmiejskie Centra Usług, korporacje i duże firmy w procesie rekrutacji i adaptacji w Trójmieście najlepszych specjalistów z innych polskich miast, a także specjalistów i kadrę zarządzającą relokującą się do Trójmiasta z zagranicy.

Ponieważ decyzja o relokacji to często decyzja o zmianie życia całej rodziny, nasza wiedza i osobiste doświadczenia mogą pomóc kandydatom i kandydatkom zarówno na etapie podejmowania decyzji, jak i w samym procesie przeprowadzki. Wierzymy i przetestowaliśmy, że w Trójmieście można odtworzyć swój styl życia i szybko się zadomowić.

W trakcie telekonferencji i spotkań osobistych odpowiemy na pytania, poradzimy, pomożemy się zorganizować, opowiemy o atutach życia w Trójmieście, dajemy wsparcie w przeprowadzce i adaptacji na Wybrzeżu., Budujemy społeczność „przyjezdnych”.

OFERTA

Zapytaj o szczegóły