Mierniki jakości powietrza

Miernik jakości powietrza przydaje się u nas na co dzień. Sprawdzam jakie jest powietrze w moim domu, w pokoju moich dzieci, na ulicy po której rano biega mój mąż. Najbliższa stacja pomiarowa jest oddalona o kilkanaście kilometrów, jakość powietrza zmienia się non stop, dlatego sama mierzę zanieczyszczenia.

Miernik jakości powietrza Laser Egg 2 sprawdza PM 2.5, ocenia powietrze w amerykańskiej i chińskiej skali AQI, a dodatkowo podaje godzinę, temperaturę i funkcjonuje z Apple Home Kit. Z kolei wersja zaawansowana Laser Egg 2+, rekomendowana aktualnie przez producenta, dodatkowo podaje poziom lotnych związków organicznych (LZO, ang. TVOC) w powietrzu. Pyłomierz Air Visual Node to właściwie domowe centrum oceny powietrza. Sprawdza poziom PM 2.5, AQI, wilgotność, temperaturę i CO2. Na kolorowym wyświetlaczu pokazuje też dane z najbliższej zewnętrznej stacji pomiarowej, prognozę pogody i rekomendacje związane z jakością powietrza. Aplikacja telefoniczna jest też w języku polskim.

Bardzo polecam te nowoczesne, łatwe w obsłudze mierniki smogu i towarzyszące im aplikacje telefoniczne. Nasze sensory powietrza wykorzystują technologię laserową, ok. 4 godzin pracują na baterii.

Sortuj wg:
Tak, poproszę o informacje o promocjach i nowościach
E-mail potwierdzający subskrypcję został do Ciebie wysłany.
Błąd wysyłania, spróbuj ponownie za chwilę.