Maski ochronne i antysmogowe

JEDYNE DOSTĘPNE MASKI OCHRONNE I ANTYSMOGOWE MOŻNA ZAKUPIĆ PRZEZ STRONĘ.
***DOSTAWA MASEK CAMBRIDGE POD KONIEC SIERPNIA.

Uważam, że maski ochronne i antysmogowe to temat poważny. Szukałam tylko, takich, które dobrze przylegają, mają odpowiednie atesty i wysokiej jakości filtry. Zapewniają  realną ochronę przed smogiem, bakteriami  i wirusami, są też świetne dla alergików.

Maski antysmogowe Cambridge są produkowane w czterech rozmiarach, w tym XL i S, nadają się więc zarówno dla postawnych  dorosłych, jak i  dla dzieci. Są stylowe, wygodne, a zastosowana w nich technologia rodem z brytyjskiej armii i filtr węglowy dają poczucie bezpieczeństwa i pełnej ochrony. Spełniają unijną normę bezpieczeństwa CE, mają klasę filtracji N95.

Maski ochronne  3M wygrywają światowe rankingi skuteczności ochrony. To pewny wybór dla tych, którym wystarczy maska na kilka dni. W czasie koronawirusa to maski rozchwytywane przez szpitale. Bo te klasy FFP3 zapewniają naprawdę solidną ochronę.  Wymagają jednak przyzwyczajenia, bo nie łatwo w nich oddychać. Na potrzeby wyjścia do sklepu polecamy raczej klasę FFP 2.

Maski ochronne Filter Service to produkowane w Polsce maski z certyfikatami FFP2 i FFP3.

I wreszcie maski PureAir z filtrem klasy N95.  To lekkie maski, świetne na lato.  Do wykorzystania zarówno na ruchliwej ulicy, jak i w czasie zakupów w sklepie, czy w komunikacji miejskiej.

Maska przeciwpyłowa – Jak wybrać maskę dla siebie?  [PORADNIK]

Jak chronić dzieci przed smogiem? [PORADNIK]

Sortuj wg:
Tak, poproszę o informacje o promocjach i nowościach
E-mail potwierdzający subskrypcję został do Ciebie wysłany.
Błąd wysyłania, spróbuj ponownie za chwilę.