Maski ochronne i antysmogowe

Uważamy, że maski ochronne, antywirusowe i antysmogowe to temat poważny. W naszej ofercie są tylko te od sprawdzonych producentów i przeszły badania potwierdzające skuteczność ich działania. Dodatkowo wszystkie nasze maski dobrze przylegają do twarzy i mają wysokiej jakości filtry FFP2, FFP3 lub N95 lub N99. Zapewniają  realną ochronę przed smogiem, bakteriami  i wirusami. Są też świetne dla alergików.

Maski antysmogowe Cambridge są produkowane w czterech rozmiarach: S,M,L i XL, więc zapewnią ochronę każdemu.  Są stylowe, wygodne. Zastosowana w nich technologia wykorzystywana w brytyjskiej armii i filtr węglowy dają poczucie bezpieczeństwa i ochrony. Spełniają unijną normę bezpieczeństwa CE, mają klasę filtracji N99.

Maski ochronne  3M wygrywają światowe rankingi skuteczności ochrony. To pewny wybór dla tych, którym wystarczy maska na kilka dni. W czasie koronawirusa to maski rozchwytywane przez szpitale, bo zapewniają naprawdę solidną ochronę (szczególnie te z klasy FFP3).  Wymagają jednak przyzwyczajenia, bo nie łatwo w nich oddychać. Na potrzeby wyjścia do sklepu polecamy raczej klasę FFP2.

Maski ochronne Filter Service to produkowane w Polsce maski z certyfikatami FFP2 i FFP3.

I wreszcie maski PureAir z filtrem klasy N95.  To lekkie maski, świetne na lato.  Do wykorzystania zarówno na ruchliwej ulicy, jak i w czasie zakupów w sklepie, czy w komunikacji miejskiej.

Maska ochronna – Jak wybrać maskę dla siebie?  [PORADNIK]

Jak chronić dzieci przed zanieczyszczeniem powietrza? [PORADNIK]

Sortuj wg:
Tak, poproszę o informacje o promocjach i nowościach
E-mail potwierdzający subskrypcję został do Ciebie wysłany.
Błąd wysyłania, spróbuj ponownie za chwilę.