Filtry antysmogowe do wentylacji

Filtry antysmogowe do wentylacji to dobre rozwiązanie dla właścicieli domów. Oczyszczanie powietrza w dużym domu to niełatwe zadanie. Warto zacząć od diagnozy stanu wentylacji, jej czyszczenia i dezynfekcji, żeby móc wykorzystać system wentylacji do aktywnej ochrony przed smogiem. Pomożemy Ci sprawdzić jakość powietrza w dużych pomieszczeniach, w domu, czy biurze, zweryfikować skuteczność i wydolność wentylacji, zaprojektujemy sensowne rozwiązania chroniące przed smogiem.

Na jakość powietrza, którym oddychamy w pomieszczeniach zamkniętych wpływa nie tylko smog i szczelność naszych okien, ale przede wszystkim stan i  konstrukcja wentylacji w domu. Zimą dużo rozmawiam z właścicielami domów, którzy rozważają zakup oczyszczaczy do wybranych pomieszczeń. Kalkulujemy powierzchnię, analizujemy rozkład pokoi, zakup kilku i dbanie o kilka czy kilkanaście urządzeń lecz ostatecznie, to drogie i dość kłopotliwe rozwiązanie. Stąd zainteresowałam się tematem wentylacji.

Nowoczesna ochrona przed smogiem

Dobrze zadbana wentylacja mechaniczna uzupełniona o odpowiednie filtry może być świetnym sposobem ochrony przed smogiem. Dlatego cieszę się, że udało mi się znaleźć profesjonalnego partnera z dużym doświadczeniem w tym temacie. Proponujemy podejście do jakości powietrza w domu w trzech krokach: diagnoza i rekomendacje, czyszczenie, dezynfekcja i konserwacja wentylacji, montaż filtrów antysmogowych. Wszystkie usługi realizujemy z doświadczonym w dbaniu o wentylację partnerem firmą PB Signum Development Sp z o.o. Projekty dotyczące wentylacji wycenimy indywidualnie. Chcesz zamówić wycenę?

Sortuj wg:
Nie znaleziono produktów spełniających kryteria.
Tak, poproszę o informacje o promocjach i nowościach
E-mail potwierdzający subskrypcję został do Ciebie wysłany.
Błąd wysyłania, spróbuj ponownie za chwilę.