Blog

Oczyszczacz powietrza do samochodu

Oczyszczacz powietrza do samochodu

Choć samochodowy na ulicach jest znacznie mniejszy to nadal są osoby, które codziennie spędzają w samochodzie kilka godzin. Dodatkowo nakaz noszenia maseczki obowiązuje każdego, kto przewozi osobę, z którą nie mieszka. W tej grupie są więc zawodowi kierowcy i taksówkarze. W drugiej grupie są kurierzy i dostawcy – oni co prawda nie muszą nosić maseczki w samochodzie, ale mają kontakt z wieloma osobami. Warto by te osoby miały możliwe czyste powietrze w swoim miejscu pracy – samochodzie. Noszenie maski z filtrem FFP2 czy FFP3 przez kilka godzin na pewno jest uciążliwe. Dobrym rozwiązaniem może być oczyszczacz powietrza do samochodu wyposażony w taki filtr.

Oczyszczacz, który posiada filtr będący w stanie wyłapać z powietrza cząstki tak małe jak koronawirus to IQAir Atem Car.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ IQAIR ATEM CAR

Filtr HyperHEPA Plus

Oczyszczacz został wyposażony w filtr w kształcie litery C. Jego skuteczność wynosi 99% dla 0.3 mikrona oraz 99,5% 0,003 mikrona. Usuwa zanieczyszczenia takie jak PM 2.5, alergeny, opary  i pyłki. Dodatkowa, specjalna powłoka filtra absorbuje zapachy i chemikalia, zanieczyszczenia drogowe, zanieczyszczenia z silników diesla, a nawet bakterie i wirusy. Filtr węglowy pochłania zapachy i chemikalia.

Dopasowanie poziomu filtracji

Trzy poziomy filtracji. Można je zmieniać z wykorzystaniem Bluetooth®  i aplikacji na Smartfonie lub z poziomu urządzenia poprzez delikatne naciśnięcie logotypu Atem na froncie urządzenia, gdzie znajduje się niewidoczny włącznik dotykowy.

Światło LED wskazujące poziom filtracji

Świetlana opaska wokół urządzenia wskazuje wybrany poziom filtracji. Tryb spoczynku to ciepły czerwony blask. Zarówno poziom jasności światła, jak i poziom dźwięku można również dostosować do swoich preferencji z poziomu aplikacji Atem.

Podłączenie do gniazdka samochodowego 12-24V

Oczyszczacz samochodowy IQAir Atem  Car jest wyposażony we wtyczkę, którą można podłączyć do gniazdka samochodowego na 12-24 V w samochodzie osobowym, np. do gniazdka zapalniczki. Urządzenie można też podłączyć do portu USB.

Automatyczne sterowanie

Oczyszczacz samochodowy podłączony do auta będzie załączał się automatycznie po przekręceniu kluczyka w stacyjce.

Mocowanie sprawdzone w testach wypadkowych

Oczyszczacz samochodowy Atem Car można bezpiecznie zamocować na zagłówku przedniego siedzenia. Pasuje do praktycznie każdego samochodu. Można go też zamocować z wykorzystaniem pasa na wolnym siedzeniu.

 

Znalezione obrazy dla zapytania atem car

Kilka miesięcy temu oczyszczacz IQAir Atem Car testowali Blogerzy z Crazy Nauka – sprawdź wyniki!

Komentarze

Dodaj komentarz