Blog

Czyste powietrze podczas podróży. Samochodowy oczyszczacz powietrza

Przed nami sezon urlopowy. Choć w tym roku ze względu na epidemię koronawirusa sytuacja jest wyjątkowa, to większość z nas planuje dłuższy lub krótszy odpoczynek. Po kilku miesiącach izolacji jest to bardzo wskazane dla naszego zdrowia psychicznego. Nie zapominajmy jednak by zrobić to zachowując zdrowy rozsądek i logiczne myślenie.

Co zrobić by nasz wyjazd na wakacje był bezpieczny?

Niestety decydując się na urlop w tym sezonie, musimy zdawać sobie sprawę z ryzyka, które się z tym wiąże. O zachowywaniu odstępu w przestrzeni publicznej i noszeniu maski w pomieszczeniach nie musimy nikomu przypominać. Niestety duża część społeczeństwa nie stosuje się do zaleceń. Dlatego wybierając się w podróż, warto tymczasowo zrezygnować ze środków komunikacji miejskiej i samolotów. W miarę możliwości zachęcamy do podróży samochodem. Szczególnie, że technologia wychodzi na przeciw tym, którzy planują spędzić w samochodzie długie godziny. Dobrym rozwiązaniem może być oczyszczacz powietrza do samochodu wyposażony w filtr HEPA, który będzie w stanie wyłapać z powietrza cząstki tak małe jak koronawirus. Model dostępny od ręki to oczyszczacz IQAir Atem Car.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ IQAIR ATEM CAR

Ochrona antywirusowa i antybakteryjna

Oczyszczacz został wyposażony w filtr HyperHEPA Plus w kształcie litery C. Jego skuteczność wynosi 99% dla cząstek o wielkości 0.3 mikrona oraz 99,5% dla cząstek 0,003 mikrona. Daje nam to wysoką skuteczność w walce z wirusami i bakteriami.

Powietrze wolne od alergenów i zanieczyszczeń

Tylko niewielka liczba samochodów posiada filtry tak dobre, że faktycznie są w stanie oczyścić powietrze w kabinie z całej gamy zanieczyszczeń. Szczególnie, gdy w samochodzie używamy klimatyzacji, która nie zawsze jest czyszczona tak często jak powinna. To z niej najczęściej pochodzą alergeny, które wdychamy do organizmu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości filtra, oczyszczacz usuwa również wszystkie alergeny, opary  i pyłki. Dodatkowa, węglowa powłoka filtra absorbuje zapachy i chemikalia, zanieczyszczenia drogowe i zanieczyszczenia z silników diesla. Dla alergików, którzy muszą spędzić dłuższy czas w samochodzie to będzie prawdziwa ulga.

Dopasowanie poziomu filtracji

Trzy poziomy filtracji. Można je zmieniać z wykorzystaniem Bluetooth®  i aplikacji na Smartfonie lub z poziomu urządzenia poprzez delikatne naciśnięcie logotypu Atem na froncie urządzenia, gdzie znajduje się niewidoczny włącznik dotykowy.

Światło LED wskazujące poziom filtracji

Świetlana opaska wokół urządzenia wskazuje wybrany poziom filtracji. Tryb spoczynku to ciepły czerwony blask. Zarówno poziom jasności światła, jak i poziom dźwięku można również dostosować do swoich preferencji z poziomu aplikacji Atem.

Podłączenie do gniazdka samochodowego 12-24V

Oczyszczacz samochodowy IQAir Atem  Car posiada wtyczkę, którą można podłączyć do gniazdka samochodowego na 12-24 V w samochodzie osobowym, np. do gniazdka zapalniczki. Urządzenie można też podłączyć do portu USB.

Automatyczne sterowanie

Oczyszczacz samochodowy podłączony do auta będzie załączał się automatycznie po przekręceniu kluczyka w stacyjce.

Mocowanie sprawdzone w testach wypadkowych

Oczyszczacz samochodowy Atem Car można bezpiecznie zamocować na zagłówku przedniego siedzenia. Pasuje do praktycznie każdego samochodu. Można go też zamocować z wykorzystaniem pasa na wolnym siedzeniu.

 

Znalezione obrazy dla zapytania atem car

Więcej na temat działania urządzenia możecie przeczytać u Blogerów z Crazy Nauki, którzy kilka miesięcy temu oczyszczacz IQAir Atem Car. Sprawdź wyniki! 

Komentarze

Dodaj komentarz