Blog

Nowości sezonu 2019/20

Dbamy o zdrowie Wasze i Waszych bliskich. Słuchamy Waszych komentarzy i pod ich kątem stale aktualizujemy naszą ofertę. Nowości sezonu 2019/20 to rozwiązania najwyższej jakości, które zapewnią czyste powietrze niezależnie od sytuacji. Sprawdź!

OCZYSZCZACZE DOMOWE

Znany producent – SAMSUNG – w tym sezonie zaproponował swoją wizję ochrony przed zanieczyszczeniami powietrza i wypuścił na rynek 3 modele oczyszczacza. To co wyróżnia je na tle konkurencji to wyjątkowo cichy tryb pracy. Ciekawą innowacją jest wskaźnik, który pokazuje poziom jakości powietrza za pomocą światła LED w różnych kolorach. Dzięki czemu, można natychmiast stwierdzić, jak czyste jest powietrze. Samsung może pracować w trybie standardowym, automatycznym jak i  nocnym. Można nim również zarządzać z poziomu aplikacji.

Dostępne modele to: Oczyszczacz Samsung (do 90 m2), Oczyszczacz Samsung (do 60 m2), Oczyszczacz Samsung (do 40 m2)

Oczyszczacz Samsung model ax40r3030wm

 

OCZYSZCZACZE PRZENOŚNE

IQAir Atem Desk jest osobistym oczyszczaczem powietrza, który umożliwia każdemu oddychanie czystym i zdrowym powietrzem zarówno w domu, w biurze jak i na wyjeździe. Skutecznie usuwa pyły, alergeny i całą gamę gazów oraz zapachów. Można sterować nim przez aplikację telefoniczną Atem (iOS, Android)

Ten sam producent, proponuje również ochronę podczas jazdy samochodem. Oczyszczacz szczególnie polecany kierowcom i rodzinom podróżującym z małymi dziećmi.

Samochodowy oczyszczacz powietrza IQAir Atem Car, bo o nim mowa, można bezpiecznie zamontować na wysokości zagłówka. Wytwarza przepływ powietrza w górnej części kabiny, dostarczając czyste powietrze, tam, gdzie jest najbardziej potrzebne – w obszarze oddychania pasażerów i kierowcy. Podobnie jak IQAir Atem ten model równie skutecznie usuwa pyły, alergeny i przykre zapachy i zanieczyszczenia gazowe. A to co dla nas szczególnie ważne – również wirusy! Więcej na ten temat to przeczytania tu: Oczyszczacz IQAir kontra koronawirus COVID-19

Oczyszczacz powietrza IQAir Atem Desk

 

IQAir Car oczyszczacz samochodowy

Oczyszczacz samochodowy IQAir Car

MIERNIKI JAKOŚCI POWIETRZA

Sensor Huma-i to nowość nie tylko w naszym sklepie, ale i na polskim rynku.  Dostępny jest w 3 kolorach, z których każdy mierzy inne wartości.

  • Czarny (HI-150): cząstki stałe (PM2.5 i PM10), lotne związki organiczne, CO2, wilgotność oraz temperaturę.
  • Niebieski (HI-120): cząstki stałe (PM2.5 i PM10) oraz lotne związki organiczne.
  • Biały (HI-100): cząstki stałe (PM2.5 i PM10)

Ogromną zaletą urządzenia jest długi czas pracy baterii i kompaktowa budowa, która pozwala mieć miernik zawsze przy sobie, w torbie czy kieszeni. Dzięki czemu zawsze wiesz kiedy nałożyć maskę czy włączyć oczyszczacz.

Ten miernik nie ma co prawda dedykowanej aplikacji ani połączenia z WIFI. Tym, którzy chcą tworzyć historię pomiarów lub zarządzać urządzeniem na odległość polecamy nowość od znanego producenta: Kaiterra Laser Egg+ CO2.

Miernik Laser Egg+ CO2 różni się od poprzednich wersji urządzenia możliwością odczytu poziomu CO2. Podobnie jak wcześniejsze modele Laser Egg+ CO2 sprawdza poziom PM2.5, AQI wilgotność powietrza, temperaturę. Można nim zarządzać z poziomu aplikacji Kaiterra oraz za pomocą Apple Home Kit.

Miernik laser Egg CO2Kaiterra laser egg CO2Miernik laser Egg CO2

MASKI

Nowości od firmy Cambridge. Tego producenta znajdziecie w naszej ofercie już od kilku sezonów. Wierzymy, że jego maski po prostu najlepiej spełniają swoje funkcje i zapewniają najlepszy komfort użytkowania. Filtruje 99% zanieczyszczeń stałych w tym PM10, PM2.5, nawet PM0.3. Cała maska składa się z powierzchni filtrujących (w tym również z warstwy filtra węglowego).

Nowości sezonu 2019/20 to nowe wzory:

  1. Watson
  2. Dorian
  3. Róże

Maska Cambridge - WatsonMaska Cambridge - DorianMaska Cambidge 65ROSES

Jeżeli jest coś co chcielibyście znaleźć w naszej ofercie to piszcie na [email protected]

 

Komentarze

Dodaj komentarz