O Nas

Dzień dobry!

Dziękuję, że tu zaglądasz.

Znajdziesz u nas ładne, kolorowe maski, łatwe w obsłudze i odczytach mierniki jakości powietrza, oczyszczacze, które naprawdę działają i poprawiają jakość naszego życia.

Postanowiłam stworzyć przyjazne miejsce, gdzie można poczytać o powietrzu, znaleźć ciekawe dane i źródła, kupić niezbędne produkty. Wszystko, co związane z jakością powietrza.
Każdy produkt wybrałam i przetestowałam. To, co znalazło się w ofercie Oddech to życie, to najciekawsze, najbardziej innowacyjne i świetnie oceniane w rankingach produkty. Mam nadzieję, że i Tobie przypadną do gustu.

Oddech to życie to moja odpowiedź na macierzyństwo. Powstał z szacunku dla każdego oddechu, który biorą moje córeczki – bliźniaczki, dla każdego spaceru, na którym wdychają dobre, czyste powietrze.

Pracowałam w korporacjach, dla polityków, współtworzyłam wydawnictwo książkowe. Po narodzinach bliźniaczek zainteresowałam się jakością powietrza, które wdychają, i nie potrafiłam przejść obojętnie wobec tematu. Oddech to życie powstał, bo chcę mówić i pisać o problemie powietrza.
Kiedy wgłębiłam się w to zagadnienie, zobaczyłam jak dużo dzieje się na styku środowiska i nowych technologii. Jak dużo jest na świecie innowacyjnych pomysłów i projektów wokół powietrza, wody, śmieci. Ile może być fascynujących pomysłów na współistnienie z otaczającą nas naturą.

Czekam na Twoje oceny i rekomendacje! Napisz na: info@oddechtozycie.pl

Zespół

Agnieszka Liszka – Dobrowolska
Założycielka i pomysłodawczyni

Doktor socjologii, ekspertka w dziedzinie strategii komunikacyjnych. Była Podsekretarzem Stanu w Kancelarii Premiera, menedżerem ds komunikacji w McKinsey&Company i KPMG, współzałożycielką i współwłaścicielką wydawnictwa książki biznesowej Kurhaus.

Pasjonuje ją świat współczesny, technologie w służbie komunikacji i ekologii, podróże, literatura, od lat ćwiczy jogę. Mama półtorarocznych bliźniaczek.

Łukasz Dobrowolski
Głos Rozsądku i Wsparcia

Absolwent INSEAD i SGH, specjalizuje się w strategiach biznesowych, rynku telekomunikacyjnym i OZE. Był Partnerem w McKinsey&Company, Dyrektorem Zarządzającym w Polkomtel SA, od sześciu lat inwestuje w energetykę rozproszoną i odnawialną.

Pasjonuje się wpływem nowych technologii na transformację energetyczną, podróżami, dobrą kuchnią, kocha narty, żeglarstwo i tenis. Tata półtorarocznych bliźniaczek.

 

agalukasz