Blog

Odetchnij czystym powietrzem

Duszności, senność, ból głowy, katar. To tylko niektóre efekty narażenia naszych organizmów na zanieczyszczenia, bakterie i alergeny unoszące się w powietrzu. Jesteśmy zmuszani do oddychania ciężkim i toksycznym powietrzem, czy tego chcemy czy nie. Możemy jednak z tym walczyć oraz chronić się przed negatywnymi dla naszego zdrowia skutkami.

Zawalcz o przyszłość

Wydaje Ci się, że jako pojedyncza jednostka nie jesteś w stanie zwalczyć tego gigantycznego problemu jakim jest zatruwanie naszej przyrody? Nic bardziej mylnego. Już dziś możesz przyczynić się do poprawy jakości powietrza. Po pierwsze uświadamiaj innych.Zwracaj uwagę na niewłaściwe zachowania i reaguj. Twój sąsiad pali plastiki w piecu? Zgłoś to! Słyszałeś o zorganizowanym proteście przeciwko smogowi w mieście? Dołącz do wydarzenia! Pamiętaj, że ty także możesz zmienić nasze środowisko, a nie ma nic gorszego niż bierność i przyjmowanie niezgodnych z prawem zachowań jako normę.  

Zadbaj o siebie

Pamiętaj, że ważne jest nie tylko przeciwdziałanie zanieczyszczeniom, ale także redukcja już wyrządzonych szkód. W tym zakresie niezbędne jest zadbanie o jakość wdychanego przez nas powietrza. Po dokładnym przeanalizowaniu pomiarów uzyskanych z mierników, można ruszyć do boju w celu poprawy powietrza w naszym domu, samochodzie czy najbliższym otoczeniu.

Jak znaleźć oczyszczacz dla siebie

Jeśli chcesz oczyszczać powietrze w domu, weź pod uwagę co jest dla Ciebie głównym problemem? Zapachy, smog, alergeny, czy roztocza? Jaką powierzchnię chcesz oczyszczać? Na ile ważna jest dla Ciebie głośność, czy estetyka urządzenia. Jak często będziesz wymieniać filtry, czy je konserwować? Czy urządzenie jest bezpieczne i można je wykorzystać w sypialni, czy pokoju dziecinnym?

Oczyszczenie zamiast filtrowania

Najwięcej czasu spędzamy w pomieszczeniach. Warto zatem zadbać aby wdychane przez nas w domu, czy biurze powietrze wolne było od substancji szkodliwych,grzybów, wirusów, bakterii i alergenów. Z pomocą przychodzą oczyszczacze domowe marki ActivTek. Dzięki zastosowanej nanotechnologii do produkcji aktywnego powietrza oczyszczacz likwiduje zagrożenia mikrobiologiczne, eliminuje uciążliwe zapachy, zmniejsza oznaki alergii poprzez eliminacje alergenów, roztoczy, pyłków itd.

Ecobox oraz AP 3000  to wolnostojące oczyszczacze niezbędne w domu. Co istotne, mogą one pracować, także podczas obecności osób w pomieszczeniu, a proces oczyszczania powietrza może być ściśle kontrolowany i dostosowany do potrzeb użytkownika.

W oczyszczaniu pomieszczeń, niezwykle istotne jest czy używany sprzęt faktycznie oczyszcza nasze powietrze po kilku godzinach użytkowania. Urządzenia ActivTek nie filtrują powietrza, dlatego nie dochodzi do wtórnego zanieczyszczenia powietrza za urządzeniem. Wyróżnia się największą efektywnością w tym zakresie na powierzchni do 270m2.

Wdychaj zawsze czyste powietrze

Dla kierowców dużo podróżujących po zanieczyszczonych regionach, albo stojących godzinę dziennie w korku zanieczyszczenie powietrza jest realnym zagrożeniem zdrowia, a klimatyzacje samochodowe rzadko są przygotowane na tak wysokie poziomy zanieczyszczeń. Wystarczy przetestować powietrze w aucie zabierając ze sobą Sensor Kaiterra Laser Egg 2

Dla kierowców mamy w naszym sklepie oczyszczacz mobilny, który chroni przed smogiem i alergenami w podróży samochodem.

Jesteś zwolennikiem pieszych wycieczek? Wypróbuj oczyszczacz osobisty, który poprzez generowanie wysokiej intensywności strumieni jonowych,tworzy sferę wolną od zanieczyszczeń, która unosi się wokół Twojej głowy w powietrzu.

 

Tagi: , , ,

Komentarze

Dodaj komentarz