Mierniki jakości powietrza

Miernik jakości powietrza przydaje się u nas na co dzień. Sprawdzam jakie jest powietrze w moim domu, w pokoju moich dzieci, na ulicy po której rano biega mój mąż. Najbliższa stacja pomiarowa jest oddalona o kilkanaście kilometrów, jakość powietrza zmienia się non stop, dlatego sama mierzę zanieczyszczenia.  
Miernik jakości powietrza Laser Egg  sprawdza PM 2.5, ocenia powietrze w amerykańskiej i chińskiej skali AQI, a miernik Laser Egg2  dodatkowo podaje godzinę, temperaturę i funkcjonuje z Apple Home Kit. Pyłomierz Air Visual Node to właściwie domowe centrum oceny powietrza. Sprawdza poziom PM 2.5, AQI, wilgotność, temperaturę i CO2. Na kolorowym wyświetlaczu pokazuje też dane z najbliższej zewnętrznej stacji pomiarowej, prognozę pogody i rekomendacje związane z jakością powietrza. Aplikacja telefoniczna jest też w języku polskim.
Bardzo polecam te nowoczesne, łatwe w obsłudze mierniki smogu i towarzyszące im aplikacje telefoniczne. Nasze sensory powietrza wykorzystują technologię laserową, ok. 8 godzin pracują na baterii.

ALL PRODUCTS

Domowa Stacja Jakości Powietrza Air Visual Node
Osobisty miernik jakości powietrza WYND TrackerOsobisty miernik jakości powietrza WYND Tracker
Miernik jakości powietrza Laser Egg 2Miernik jakości powietrza Laser Egg 2
Sensor Powietrza Laser EggSensor Powietrza Laser Egg